Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Counter Strike Bullet [ban] G.ba pub

Offline fruct1s
nap

566 pregleda, 15 odgovora i 0 glasova
Napisano : 08.01.12 u 23:26

Ovo je vec treci put da me banuje netko.

Banovan od strane drin0 (lol), momak mi pise bijelim slovima, "frcc sve ti znas" i nakon toga pozdravi se. Ja mu lijepo kazem ako ces me banovat banuj me sa banshot-om, jer sam stop demo kad sam usao zbog fps-a (masina racunar -.-), ali problem je sto me nije ban preko te komande nego onako samo "zalozio"

Ako hocete unban me, ako ne, nije me briga.
Offline KRYSTAL
camper

Inače nemoj to raditi, snimaj demo!
1# Post editovao KRYSTAL datuma 08.01.12 u 23:28:53
Offline Ismail1337
nap

Offline VEYRON
nap

Nije ni admine briga sto si ti stop demo 
Offline ZES
nap

Offtopic sorry ne mogu da šutim, ali većina se raje žali evo već nekoliko dana na tog lika, vidite malo oko te administracije. :\
Post ošamario skile
Offline VoLtimaND
nap

Nema banshota , imaš temu iznad pa pričitaj i ostali nek pročitaju , kolko znam samo se admini gba publica smiju javljati...
Offline fruct1s
nap

Smaranje, kad prodje ban uci cu da igram, pa nek me ban opet i tako cemo u krug.
Offline biggiepk
luck0r
premium
Igrao sam tu cijelo vrijeme i imas WH . Igrao si vise od pola sata sa WH i admin ti je oprastao . Pola servera te zvalo citerom ali ti nisi bendao .
Post ošamario skile
Offline fruct1s
nap

biggiepk je napisao/la:
Igrao sam tu cijelo vrijeme i imas WH . Igrao si vise od pola sata sa WH i admin ti je oprastao . Pola servera te zvalo citerom ali ti nisi bendao .
Samo cu se slatko nasmijat', i nemam se namjeru izvlacit sto igram preko steama, posto danas ima cheatera na sve strane 

edit: da li mogu ja lockat temu, ili moram cekat da se desi neki rasplet ?
1# Post editovao fruct1s datuma 08.01.12 u 23:47:50
Offline simba
nap

Evo ovako samo da se javim, vidim niko nije gagovan uprkos pravila i svemu. Znači, gagujte me moram ovo napisati. Jel pola ovog jebenog gamerskog sajta maloumno??? Ako je čovjek jutros digao temu, da ne morite po temama gdje se treba javit admin i samo banovani igrač šta pišete vi koji kurac??? Jel vam se treba na crtati da ste nebitni, i boli nekog ona stvar što ste vi to isto primjetili. Sad sam se fakat uvjerio da je 80 % sajta zaglupljeno i maloumno, ŠTO JE HAOOOOS BRATEEEEEEEE! Porazgovarajte sami sa sobom vidite šta se dešava sa vama.

P.S. Javio sam se jer je ovo i "moj" podforum, pa tako da ne bude da tek onako upadam. Budite pozdravljeni.  
Post ošamario skile
Offline Delirium
nap

simba je napisao/la:
Evo ovako samo da se javim, vidim niko nije gagovan uprkos pravila i svemu. Znači, gagujte me moram ovo napisati. Jel pola ovog jebenog gamerskog sajta maloumno??? Ako je čovjek jutros digao temu, da ne morite po temama gdje se treba javit admin i samo banovani igrač šta pišete vi koji kurac??? Jel vam se treba na crtati da ste nebitni, i boli nekog ona stvar što ste vi to isto primjetili. Sad sam se fakat uvjerio da je 80 % sajta zaglupljeno i maloumno, ŠTO JE HAOOOOS BRATEEEEEEEE! Porazgovarajte sami sa sobom vidite šta se dešava sa vama.

P.S. Javio sam se jer je ovo i "moj" podforum, pa tako da ne bude da tek onako upadam. Budite pozdravljeni.  
Eto kus dalje kad simba ovo govori. STRASNO !
Post ošamario skile
Offline ned
nap

"Ako hocete unban me, ako ne, nije me briga."

nije ga briga a jadan se slomio da napise temu xd
Post ošamario skile
Offline SEXPLOSIVEE
nap

SS i demo postavi i bice sve OK! GL
Offline AZA
nap

SEXPLOSIVEE je napisao/la:
SS i demo postavi i bice sve OK! GL
A Aki da si pročitao temu vidio bi da ga nisu banshotovali nego onako ban.

Evo u zadnje vrijeme svi se žale na ovog drinO, pa ću ja vidjeti sa Emirom šta ćemo.

Btw počeli smo sa pravilima pa vi vidite kako ćete...

;D
Offline miaky
nap

a ko je sad taj drin0? 
Offline IceWolf
nap

Nije te on bannao nego ja, fino sam ti amx pm poslao i napisao ti da postavis demo. Nemoj se praviti glup, banshot nisam uradio jer trenutno nema na serveru a i ss mi nista ne govori, samo demo je bitan. Sam si kriv ako stopiras demo record dok krenes igrati.
Na vrh
Odgovori