Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Kanta Bullet 100kaa of duty

Offline mofo
nap

2865 pregleda, 99 odgovora i 0 glasova
Napisano : 13.07.11 u 17:33

Cao drugari, cisto da se prijavim da nije bilo konflikta nikakvog izmedju mene i ostatka administracije, moderator mi je skinut na moj zahtjev jer sam se smorio zalagajuci se za kurcevo zdravlje.

http://pokit.org/get/?63304851410e858e3168486c18a11656.jpg

Pozdrav.
Offline Lima
nap

Kad bi bio podforum "Cheat" svemirac bi mi bio prvi kandidat za moderatora.
Post dobio aplauz od AlienzZ
Online ShOoRtY
nap
premium
100kaa qme odlicno si obavljao svoju funkciju i bas mi je zao sto je napustas

Niko se nije zalio na tebe najbolji si bio 8-)
Offline Frisk
luck0r
novinar
mofo je napisao/la:
http://pokit.org/get/?91dcf3fb024a7c515022b21fc42689f1.jpg

To je post u grupu koja se ne vidi, grupa za gba admine. Kritika bila upucena unutar te grupe.
Hoćemo besplatan KAJMAK 
Post ošamario KillaOR
Offline DrawN
nap

Sve neka sranja na G.ba. Pa jel može ikad nešto proći bez neke svađe? Kad god neko dobio novi mod-a, neko od starijih ode jer mu to ne odgovoara.Pa jebemu majku i meni mnogo toga ne odgovara,pa šutim,jer sam ovdje radi zabave i u biti ništa mi ne znači.Ne vidim razlog tolike bune i prozivanja radi mod-a il čega već.Niti podržavam semira,ni vlexa ni tebe,realno boli me kurac za sve,radite kako hoćete i šta hoćete,tako je što se mene tiče.
Offline IFC
nap

je napisao/la:
************** GLEDAJ SAD OVO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! **********

Znači sada očekujem da počnete da serete po vlexu kao i obično ali prije toga samo da vas uputim u nešto što niste znali. Svi veličate Denisa "riddla" kao Boga znači . Dok je vodio sajt nekoliko vremena imao je ftp i nešto je zajebao u njemu i ftp mu je bio oduzet od strane bu-a. Sajt je vodio od 2009 godine i šta je konkretno uradio na sajtu ? Uradio je jedan veliki KURAC ! Znači ništa samo je bleio po sajtu i okupljo svoju poznatu "riidle armiju" . Vlex, koji je prije 2 dana dobio ftp uradio je sljedeće

- Zadnji login bug popravljen
- Moji spameri vrijeme popravljeni
- http://www.gamers.ba/banovani/1 - Lista banovanih popravljena
- Nova opcija brisanje čitavog gb-a na profilima
- Datum registracije na profilu
- Kad je neko banovan piše na koliko je banovan na denoj strani ispod loginsa
- Popravljena "banovan si" stranica

Prije nego što me odlučite citirati pročitajte ovo još jednom i realno BOLI NAS SVIJU KURAC Š TO ĆE SAD NEKI potty dići temu u kojoj će napisati da ode sa sajta, da je vlex debil a ustvari će koristiti offline mod kao pola ovih što su pisali teme da odlaze. ( Pronaći će se dotična osoba ) . Još nešto, ne uvlačim se vladi u šupak iskreno puca mi kurac, nego ne mogu više da gledam da vi serete po njemu a momak 24 sata radi oko sajta. Eto toliko od mene ukoliko dođe da post bude obrisan, nije problem napisat' ću ih još 1337 . Sad ćao (:

Edit : @tema

100ka za tebe nemam ništa reći. Uvijek si mi bio jedini gmod koji je normalan, tj koji nije kompleksaš. Razlog ti je glup što si otišao. svaka situacija se može riješiti nije potrebno tako dizati ruke od sajta. Al eto, želim ti svu sreću u životu ♥
Ama boli mene *****, sta je on uradio na situ.

Haj sto je jednog admina otjero, nego je jos 10 pored njih otislo radi njega. Ko je kriv, tih 10 "glupih" il jedan Vlado "pametni".

Dosta ga je vise. Konta moze. Kume, mene iskreno kurac zaboli za ovo. Meni ni iz dzepa ni u dzep, al ce se naci neko kad tad koga ce nesto zaboliti radi toga, pa ce mu zube izvaliti radi toga.

I da, ako je Semir dobio admina na portalu (ja ne mogu da vidim jer sam blockan kod njega) onda najbolje da oborite citav site.
Offline farystr0n
nap

Š ta reći, nadam se da ćemo se barem preko CS 1.6 viđati (i da ćeš posjećivati gamers.ba, koliko-toliko). Bio si dobar GM, moram priznati.;)
Offline kenaN_
nap

Moze neko da mi odgovori zašto i Lamer nema moda ? 
Post dobio aplauz od AlienzZ
Offline Ebu_
nap

Znate koliko mene boli i za toga Ridla i tu nakvu bazu taj ftp, vlexa, eo sad 100ku, neru_f, bua i za sve vas.. isto koliko vas boli za mene. 
Offline massiv
nap

JEDNA REC... !?
Offline exampLe_
nap
premium
GL i cestitam i tebi i neri na trudu koji ste ulozili,a sto se tice dijeljenja moderatora,dajte moda Bricku,momak je zasluzio:D.
Offline elite
nap

Jebiga 100ka.. Bio si mi jedan od najdražih global moderatora, bez greške si obavljao svoj posao al šta je tu je..
Sretno ♥
Online reoN1
nap

Nemam rijeci stvarno,
100ka GL in real Life~
Offline n0RdeN
nap

kenaN_ je napisao/la:
Moze neko da mi odgovori zašto i Lamer nema moda ? :-(
e ne vjerujem Ocami AHAHAHAHAHAHAHAHA

pele nek je sretno :):):):)
Offline MarioMaxy
nap

kenaN_ je napisao/la:
Moze neko da mi odgovori zašto i Lamer nema moda ? 
Jos da i on ima moda 

lol , samo lol

kiddie's koja nemaju pojma o html-u , a kamoli o php-u su dobili admina (mod-a ) zbog par linija code-a koje i moja tetka sa 78 godina zna srediti  

semir je isti kao i mandriva , u istu grupu spadaju ... kurcenje za znanjem , prednjaci danas

@ontopic : 100ka sretno u RL-u ...
nismo cesto imali priliku da popricamo , al ovako koliko te ja znam sa sajta , bio si korektan ... GL
nap
kenaN_ je napisao/la:
Moze neko da mi odgovori zašto i Lamer nema moda ? :-(
HAHAHAHHAHAHAH :D
Post ošamario KillaOR
Offline unreal
nap

al Semir koder HAHAHAHHA vi kontate sto je provalio fazon sa logout.php i to stavio na profil i sad on fol koder ccc AHHAHAHAHHA.Al' nemojte vala svi ni na Vladu nije da ga branim boli me kurac ali nije on kriv sto mu iz supka vire pertle od kompanije sa ts-a.Jbg takva je situacija danas, ko ce kome ako nece svom svome ^^

I da napravite podforum Fitness i Teretana i dajte Lameru tu moda jebite me ako ne bi bio najaktivniji forum
Offline synL
nap

Pa vi sto ga vise pljujete ,on ce vise nosom parat nebo.kako ne shvatate da Vi ne mozete nista promjenit...
Offline insejn
nap

unreal je napisao/la:
al Semir koder HAHAHAHHA vi kontate sto je provalio fazon sa logout.php i to stavio na profil i sad on fol koder ccc AHHAHAHAHHA.Al' nemojte vala svi ni na Vladu nije da ga branim boli me kurac ali nije on kriv sto mu iz supka vire pertle od kompanije sa ts-a.Jbg takva je situacija danas, ko ce kome ako nece svom svome ^^

I da napravite podforum Fitness i Teretana i dajte Lameru tu moda jebite me ako ne bi bio najaktivniji forum
+1
Post ošamario KillaOR
Offline Nedac4zr4il
nap

Ccc nemogu da vjerujem, jos jedan od najboljih likova odose. Ko sve dobija modove ? ccc, Raspad sistema !
Offline tiete
nap

Ode i 100ka raspade se sve 

BR1CK za moderatora  !
Na vrh
Tema u kanti!