Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Coffe shop Bullet [Diskusija] Tri želje

Offline BLAZZE
nap

1295 pregleda, 57 odgovora i 0 glasova
Napisano : 03.01.12 u 16:21

Pozdrav narode.

Eh da dignem još jednu malu diskusijicu.

Tema današnje diskusije su Vaše Tri Želje 

Da napišete koje su vam tri želje, i da obrazložite zašto baš te tri želje.

Primjer iz pjesme od Marchela a i iskreno i moje tri želje :

Da imam brdo para, da skinem matore sa vrata i da imam ženu kao sa TV ekrana.

Prva želja, pa ko na svjetu nebi volio da ima brdo para ? Sve počinje sa novcem i završava se sa novcem.

Druga želja, pa skinuti matore sa vrata je moja najdraža želja od ove tri, volio bi imati svoj život, svoje ja, nikoga da ne sikiram i da ne budem nekome obaveza, i da ja njima pomognem kao što su oni meni tokom čitavog mog života, da im dam starost kakvu zaslužuju.

A treča želja hm hm  Nema se ovde šta puno govoriti  Imam jednu za sada lijepa je i pametna kao i ja valjda će nas i sudbina i budučnost pogledati 

Et' to bi tako izgledalo.

I da napomenem, bilo kakav post koji nije u skladu sa temom biče ošamaren, na prošloj diskusiji sam bio blag na ovoj neču 

Lijep Pozdrav.
1# Post editovao skile datuma 03.01.12 u 16:23:05
2# Post editovao skile datuma 03.01.12 u 16:23:57
Offline _MesY
nap

1.) Da ja i sve koje poznajem, da budemo zdravi i živi još godina 100 :P
2.) Da završim školu i fax, sa 5.0 prosjekom tj. 10.0 :)
3.) Da se oženim fino. dobijem djecu, i naravno da imam para :)

Neke 3 željice
Post ošamario blejz
Offline Frisk
l33t
novinar
1. Zdravlje

2. Novac

3. Adriana Lima
Post ošamario blejz
Offline simba
nap

Treća* Neću*

@Topic

Sad ovako kad se nudi mojoj mašti na volju ne znam šta bih. Ali eto kako će novac biti sadržan u jednoj želji, reći ću da mi je prva želja da moja porodica uvijek bude na okupu, i da ih zdravlje posluži, dokle god su na ovom svijetu. Druga mi je želja da jednog dana postanem igrač nekih od navjećih košarkaških klubova Europe (Barcelona, Real, Caja La Boral - nisam siguran za naziv i sl.), te da zahvaljujući tome mogu se odužiti mojim roditeljima za sve što su oni meni dali. Treća mi je želja, da aBd imam "urednu" i finu porodicu, tj. žena, djeca i ostalo. I eto da budem lud, četvrta mi je želja da vam se sve želje ispune. 

Cheers. 
Post dobio aplauz od blejz
1# Post editovao simba datuma 03.01.12 u 16:28:35
Offline Ismail1337
nap

Prva - da ozdravim potpuno sto se tice srca! - jer sam imao nekih problema,2 operacija da ne pisem o ovome necu sažaljevanje.
Druga-Da sa mojoj porodicom bude sve ok, da jos proživimo i docekamo puno,puno lijepoh trenutaka zajedno 
Treca - Da odem na El-Clasico, to mi je želja od malena 
Post ošamario blejz
Offline n1ko
nap

žnj
Post ošamario blejz
1# Post editovao n1ko datuma 03.01.12 u 16:31:27
2# Post editovao n1ko datuma 03.01.12 u 16:31:58
3# Post editovao n1ko datuma 28.10.12 u 08:03:18
Offline LaWU
nap

Jos jenda dobra diskusija 

Pa da pocnemo :

1. Zelja

Zdravlje - dzabe mi pare ,ako sam bolestan ,a nema lijeka .Neko kaze da se parama moze kupiti zdravlje ,no u nekim slucajevima to nije tako .

2. Zelja

Da se pozdravim s LeBron James-om 

To mi je san od 8. godine ,ali sumnjam da ce se ikada ispuniti te bih zelio bar da ga vidim uzivo ,takvih situacija ima veoma malo u zivotu ...

3. Zelja

Da jedan dan provedem s mojim rahmetli djedom kojeg nisam nikad upoznao jer je umro godinu prije mog rođenja .Mislim da ovdje netrebam navoditi razlog zasto. :(

i zadnja zelja ,da nađem zlatnu ribicu koja ce mi ovo gore ispuniti , (salim se ) 
Offline ENIKMA
nap

Pa, kao i svima da zavrsim skole, da postanem neko i nesto u ovom svijetu. Dalje pronaci neki dobar posao u kojem u istovrijeme je dobra zarada a i uzitak ga raditi. A treca proputovati cijeli svijet, zivjeti jedan avanturisticki zivot, ne obracati paznju na nebitne stvari.

žnj
Post ošamario blejz
Online Zhak
nap

- Prva zelja je zdravlje mene ; Imam problema sa koljenima, nmg nista da radim , znate kako je , nemogu lopte da igram noramalno , tenisa , da trcim normalno , Eto tako .
- Druga zelja je naravno novac : Mislim da se sa novcem sve moze kupiti sem ljubavi , to je uvijel tako bilo i bice .
- Treca zelja mi je da umrem prije roditelja . U ovom svom malom zivotu izgubio sam 4 drage osobe , gubitak njih ne bi podnio,msm da bi se cak i ubio . Tako da je to moja treca zelja .

Kad bi mi ribica zlatna rekla koje ces 3 zelje : Ja bi ove 3 izabrao sa 100% sigurnoscu .
Offline Adzila
nap

1

-Prva zelja je da budem zdrav u buducnosti.Volio bih da imam dobro zdravstveno stanje da nisam bolestan i da nisam sam slab jer mislim da je zdravlje najvaznije bez zdravlja nista!

2

-Druga zelja je da imam pare! Znaci da zavrsim skolu da nadjem posao od kojeg cu moci da priustim sebi i ljudima oko sebe sve sto je potrebno auta,kuce, i ostalo

3

-Treca zelja je dalja buducnost,a to je da upoznam normalnu djevojku, da se ozenim,osnujem porodicu i imam normalan i miran zivot gdje necu morati da gledam samo ruzne stvari!

Od prilike to su moje tri zelje i mislim da je ovo sasvim dovoljno za jednog covjeka miran i siguran zivot 
Offline Almir
nap

Prva želja je kao i većini ovdje znači da završimo to školovanje i započnemo već jednom taj život. Ostala mi je još jedna godina i to je to 

Druga i možda najveća želja mi je da položim vozački, znači volim auta drama, imam već svoje auto tako da mi je još samo vozački ostao 

I treća želja je zapošljavanje i porodica.
Post ošamario blejz
Offline kerabhf
nap

Zavrsiti skolu, neki fax, zaposlit se - pa kad dodje vrijeme ozeniti.
Boze zdravlja ostalo ce doci ima svak svoju nafaku.
Post ošamario blejz
Offline smkz
nap

Tema odlicna , isto kao i prosla 

Tri zelje ? hmm...

Prva , naravno da mi porodica bude zdrava, to mi je najveca zelja. Tj. da mi neko u porodici ne dobije neku tesku bolest i tako to.

Druga zelja, sreca , biti sretan u zivotu je za mene najvaznije ostalo ce doci samo 
Sta imas od para ako nisi sretan ?

Treca zelja su naravno pare , da se uspjem obogatiti nekad  , da dodjem do onog miliona sa teme od sinoc 

Svaka cast tebi na temama , odlicne !
Offline gucilaboy
nap

Još jedna dobra diskusija od tebe.

1.

Prva i najveća želja mi je zdravlje.Nedaj bože može mi se desiti nešto za šta nema lijeka, tad ni pare ne pomažu..

2.

Druga želja mi je da igram u nekom fudbalskog kluba van bosne i hercegovine nemora biti neki jak npr Stoke, Everton..., ali najviše bih volio da zaigram u Manchester Unitedu bar da sjedim na tribinama.

3.

Treća želja mi je da nađem neku dobru ženu koja je lijepa, pametna i da nije sponzoruša.
Offline Burek_King
nap

@ blezj

Prijatelju, ne znam koliko imas godina, al bar po tim zeljama rekao bih da imas nekih 10-ak!

Pare budu i prodju! Danas ih imas, sutra nemas, zaradis ih pa ih potrosis! Nije sve u parama! Ne znam, dosta se naroda opterecava sa nekim velikim parama, folovi golovi! Bez para se ne moze, ali pretjerivanje ne valja! Ne donose pare bas toliku srecu kao sto se predstvalja na televiženu! Tezimo nekom "modernom" zivotu a zapravo zaboravljamo prave vrijednosti zivota! Ja mislim da je to jako zalosno!

Ali eto jarane, postujem tvoje misljenje! 

Moja jedina zelja u ovoj godini je zdravlje! Samo da budem zdrav, ostalo ce doci samo po sebi!

Zaradim sebi za zivota, ne ovisim ni o kome, i laganice! Sve na svoje vrijeme!
Offline Nadirinho
nap

1. pare
2. pare
3. još 3 želje.
Post ošamario blejz
Offline TheRealSalama
nap

1.Pare
2.da ejsam fnatic
3.da se nadiru ne ispune zelje
Post ošamario blejz
1# Post editovao TheRealSalama datuma 03.01.12 u 18:14:22
2# Post editovao TheRealSalama datuma 03.01.12 u 23:19:47
Offline majaba
nap

Eh ovako kad bi imao tri zelje, prva bi mi bila da imam bezbroj zelja, ali kako to vjerovatno ne moze, prva zelja bi mi bila da imam puno para (kao vecini).
Kada je u pitanju druga zelja, volio bi prvenstveno koje volim da dugo zive (mama, otac...) i treca.
Hmm, za trecu zelju bi volio da imam ovu spravicu

za one koji su gledali men in black skontat ce :*

BRAO BLEJZ TENKRE
Post ošamario blejz
1# Post editovao majaba datuma 03.01.12 u 16:54:52
Offline BLAZZE
nap

Burek_King je napisao/la:
@ blezj

Prijatelju, ne znam koliko imas godina, al bar po tim zeljama rekao bih da imas nekih 10-ak!

Pare budu i prodju! Danas ih imas, sutra nemas, zaradis ih pa ih potrosis! Nije sve u parama! Ne znam, dosta se naroda opterecava sa nekim velikim parama, folovi golovi! Bez para se ne moze, ali pretjerivanje ne valja! Ne donose pare bas toliku srecu kao sto se predstvalja na televiženu! Tezimo nekom "modernom" zivotu a zapravo zaboravljamo prave vrijednosti zivota! Ja mislim da je to jako zalosno!

Ali eto jarane, postujem tvoje misljenje! 

Moja jedina zelja u ovoj godini je zdravlje! Samo da budem zdrav, ostalo ce doci samo po sebi!

Zaradim sebi za zivota, ne ovisim ni o kome, i laganice! Sve na svoje vrijeme!
Brate nisam zdrav vec 3 mjeseca, dosta sam sranja prosao i odvikavanja sa svega skoro svih losih stvari iz mog zivota. A brate vjeruj mi znam da je zdravlje najbitnije al to nisu zelje to je cinjenica da ce ti biti zelja  A brate moj meni su iskreno pare bitne znam sta su pare kad ih imas a sta je kad ih nemas 

Radim brate i ja zaradjujem evo i sad sam na poslu, al nisu to pare toliko velike u ovoj zemlji bogami... Vise sam ih imao dok sam bio nenormalan a ne sada kad sam normalan.
1# Post editovao BLAZZE datuma 03.01.12 u 16:48:45
Offline VEYRON
nap

Kao sto stariji ljudi kazu bez zdravlja ne mozes nista,znaci prije svega aBd da budem zdrav to je kao prva i osnovna zelja...
Da zavrsim fakultet i nadjem neki dobar posao,od kojeg necu hodati "iskrivljenih" ledja,nego nesto cime mogu zaraditi dovoljno novca za sebe i svoju obitelj,a da nije toliko fizicki naporan...
A treca zelja mi se polako i ostvaruje da nadjem srodnu osobu,koja ce biti tu uvijek uz mene,podrzavati me,i pomagati mi u svemu tj.djevojku,vec sam neko vrijeme s njom,fino mi je i sretan sam  ona je sve ono sto mi je potrebno,kako se kaze sve sto ja nisam ona je moja druga polovica 

Dobra tema 
Offline Burek_King
nap

BLAZZE je napisao/la:
Brate nisam zdrav vec 3 mjeseca, dosta sam sranja prosao i odvikavanja sa svega skoro svih losih stvari iz mog zivota. A brate vjeruj mi znam da je zdravlje najbitnije al to nisu zelje to je cinjenica da ce ti biti zelja  A brate moj meni su iskreno pare bitne znam sta su pare kad ih imas a sta je kad ih nemas 

Radim brate i ja zaradjujem evo i sad sam na poslu, al nisu to pare toliko velike u ovoj zemlji bogami... Vise sam ih imao dok sam bio nenormalan a ne sada kad sam normalan.
Postujem! 

Znam o cemu pricas, dosta sam toga i ja prosao u zivotu! Glavu gore, bit` ce svega ba!  Samo nas nece biti uvijek..! 
Na vrh
Odgovori