Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Gamers.ba FanArt Bullet [PIC] rason

Offline rason
nap

385 pregleda, 10 odgovora i 0 glasova
Napisano : 04.01.12 u 16:38

Pozdrav narode, nije bilo odavno moje pic teme, pa evo nesto sto sam radio iz dosade ono poslije 12h  . Nista posebno.
1.

2.

3.

4.

-Ocjene:

1# Post editovao rason datuma 04.01.12 u 16:42:12
Offline abblle
nap

Radovi mi se jako sviđaju lijepe boje i lijepo ukomponovane. Mrsko mi pisati za svaki rad pojedinačno uglavnom svi su radovi lijepo odrađeni neki bolje neki malo lošiji. Posebno mi se sviđa zadnja slika prirode i ovaj 3D rad.

Ocjena :
Offline simba
nap

aer0 rekao da se javim na bilo koju temu. 
Post dobio aplauz od aer0
Offline LavShinoda
luck0r

za svaki rad po jedna  a ovaj zadnji nula 
Post ošamario aer0
1# Post editovao LavShinoda datuma 04.01.12 u 17:02:27
2# Post editovao LavShinoda datuma 04.01.12 u 17:02:45
3# Post editovao LavShinoda datuma 04.01.12 u 17:03:10
Offline smoki
nap

Meni je vidljiva velika promjena u stilu izrade radova, dosta ima više stila, detalja i pažnje posvećene bojama kod radova. Pogledao sam i tvoju prijašnju temu i vidljiva je promjena pristupa radovima, primjer ovaj sig:

Da pocnemo sa pojedinacnim wall-ovima:
Prvi wall najvise lajkam, nema zamjerki sve je ono tip-top. Boje, pozicije, ideja, plus sama izrada su stvarno na vrhuncu. S cim si sve radio, kojim programima ?
Drugi wall, fina obrada, mada u konacnici ne izleda nesto "wow". Slike ko da su losije kvalitete, nema neke kompozicije, vise izgleda načačkano, kaotično, i satovi ovi dole ko da nisu fino izrezani..
Ovaj treci rad, vidio sam jedan tut slican, uglavnom slova i pozadina nisu uklopljeni, baš se vidi da nije jednom mjesto tu. Efekt na slovima, njihov izgled su losi, ove strelice suvisne, plus previse ovih sjena na fontu i iza njega.
Zadnji rad mi je malo nejasan, jesil ti ovo slikao ? Uglavnom efekti na njemu su pravo dobri.
Ocjena:

Najviše zasluga ima prvi rad.
Post dobio aplauz od TRL
Offline rason
nap

smoki je napisao/la:
Meni je vidljiva velika promjena u stilu izrade radova, dosta ima više stila, detalja i pažnje posvećene bojama kod radova. Pogledao sam i tvoju prijašnju temu i vidljiva je promjena pristupa radovima, primjer ovaj sig:

Da pocnemo sa pojedinacnim wall-ovima:
Prvi wall najvise lajkam, nema zamjerki sve je ono tip-top. Boje, pozicije, ideja, plus sama izrada su stvarno na vrhuncu. S cim si sve radio, kojim programima ?
Drugi wall, fina obrada, mada u konacnici ne izleda nesto "wow". Slike ko da su losije kvalitete, nema neke kompozicije, vise izgleda načačkano, kaotično, i satovi ovi dole ko da nisu fino izrezani..
Ovaj treci rad, vidio sam jedan tut slican, uglavnom slova i pozadina nisu uklopljeni, baš se vidi da nije jednom mjesto tu. Efekt na slovima, njihov izgled su losi, ove strelice suvisne, plus previse ovih sjena na fontu i iza njega.
Zadnji rad mi je malo nejasan, jesil ti ovo slikao ? Uglavnom efekti na njemu su pravo dobri.
Ocjena:

Najviše zasluga ima prvi rad.
Prvo od svega , hvala na dobrim kritikama i pohvalama . Prvi sam rad radio u cinema4d i photoshopu . Drugi wall , nisam mogao naci dobre stockove , pozadine ruzne tako da nisam mogao dobro iskruziti ovu curu naprimjer i ostalo pa sam feathera dodao samo ,usput znas li kakvu dobru stranicu sa free stockovima ? . Zadnji rad sam ja slikao , padala kisa pa ujutru zima bila tako da je sve poledilo .

Uglavnom hvala 
Offline Adzila
nap

-Jako si fino uradio i svidja mi se puno,a najjaci je prvi rad nekako najbolje uradjen i najviše mi se on svidja!

Samo nastavi
Post ošamario aer0
Offline mrkily
nap

op oppp lima. . .

pa gdje si bio junače. . .odavno tvoje pic teme ne vidjeh. . . 

1 rad: auff jebeno mi se dopao. . sve pogođeno(po meni)..
2. ja mslm da sam ovo vidjeo na LAOTM.... nekako mi prazno .. ima ideja, i sve, ali fali tu nesto .. .
3. retro stajlo: sviđaju mi se mnogo drečave boje..
4. pojebo konkurenciju

sve u svemu.
Offline MILJENAt00R
nap

Prvi wall: extra sve, pozicija teksta sve .. samo bih ja ovaj light efekat između slova A i S malo smanjio jačinu, nekako ne mogu baš vidjeti s, ali dobro je i ovako. 
Drugi wallpaper: wall po sebi nije loš.. realno ja ovo nikada ne bih mogao napraviti .. ali je meni nekako svijetlo, ubija u oči, nešto bih uradio da malo ubijem tu svjetlost ..  ali može proći
Treći wallpaper : Sviđa mi se stil i izrada slova.. jedino bih ja ovo RSN malo pomjerio malo naprijed tj. ovako kada gledam u monitoru prema sebi .. mislim da bi bilo bolje zbog ovoga ugla sto si napravio.. 
Četvrti wall : ne razumijem šta si ovo slikao.. msm nije mi jasno, dobri su efekti, ovo na travi posebno, onda onaj filter se lijepo uklopio.. 

Jedna dobra:

Ako može da mi na PM pošalješ tutorial za ovaj treći wallpaper ili u kratkim crtama da mi objasniš ti. 
Offline cheezie
nap

Primjeti se velika promjena u stilu izrade i u svemu. Dosta bolje i ozbiljnije radove sad radiš nego prije..Svi su radovi ekstra fine boje i sve je lijepo usklađeno. Prvi wall mi se najviše sviđa.  Samo mi malo ovaj 3. nije nešto, pomalo je šaren i font mi se ne sviđa, nekako mi dječije izgleda.

btw ovaj 2. rad sa laotm?

good job m8 
1# Post editovao cheezie datuma 04.01.12 u 17:41:37
2# Post editovao cheezie datuma 04.01.12 u 17:43:19
3# Post editovao cheezie datuma 04.01.12 u 17:43:48
Offline zhady
gamer

- Ocjena :

Prvi rad dobar . Fina ideja i fina realizacija ideje , fin odabir boja kao i efekti koje si nabacao . Font mi se i nije baš nešto dopao , trebao si da staviš neki upečatljiviji , ako me razumiješ . Drugi rad je odličan , kao i kod prvog , fina realizacija ideje , i fine boje . Sve je fino uklopljeno ! 

Treći rad mi i nije nešto zapao za oko , font mi je nekako djetinjast ...

Sve u svemu nije loše  .
Na vrh
Odgovori