Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Gamers.ba FanArt Bullet Mosscow Speed Art

Offline Wiick
nap

197 pregleda, 9 odgovora i 0 glasova
Napisano : 03.04.12 u 21:35

Prvi moj ozbiljniji SpeedArt, nije bilo lako ali biće mi drago Ukoliko odgledate !

http://www.youtube.com/watch?v=AJfs0Htt0po
Offline StrikerHAVEN
nap

Odlicno, Bravo
Online Brix
nap
premium
Tebi momak svaka čast, ja ne pratim puno ove speed artove, al od većina (čitaj skoro svih) speedartova koje su ljudi postavljali na forum tvoj me najviše oduševio, svaka ti čast ! Nastavi ovo raditi, imaš talenat ! 
Offline SILVERINYO
nap
premium
Zaista lijepo od tebe...
Svaka čast 
Offline Wiick
nap

Hvala svima na lepim komentarima, interesantna stvar od kad sam postavio ovde rad dobio sam još 4 dislike na YT :D
Ali naravno šta je to naspram 65 lajkova ... :)
Post dobio aplauz od aer0
Offline EmchO
nap

Wiick je napisao/la:
Hvala svima na lepim komentarima, interesantna stvar od kad sam postavio ovde rad dobio sam još 4 dislike na YT 
Ali naravno šta je to naspram 65 lajkova ... 
ne bini se o lajkovima i hejterima. samo kontinuirano radi doci ce sve na svoje mjesto : )

nisam bas upoznat sa speed artovima kao sa digital artovima ali mozda da ti ukazem na neke greske kod svjetlosti i bacanja?

s obzirom odakle si odabrao light souce na autu zbunj ne 'baca' onoliku sjenku na pod, kraca je i naravno baca na auto. gdje je na autu? nejma 

neke stvari pretjeras pogotovo u sjenkama tako da malo tu obratis paznje, i pazi na sekundarni light source i njegove highlighte i sjenke,

i da, obrati paznju na kompoziciju djela. foreground, middleground i background i ne bi bilo lose da procitas rules of third sto je primjenjivo i na sigovima i digital artu itd itd itd.

trudio sam se sto vise laicki da ispricam tako da... 
Offline Wiick
nap

Hvala na opširnom komentaru, mada nisi se imao potrebe 'laički' izražavati.. dosta se dobro razumem u te stvari i jasno mi je šta si zapravo hteo da kažeš :)
Ovaj rad sad izgleda drugačije , a i dosta je lakše kad nisi ograničen screen recorderom. Otvoriš PSD i polako se zezaš sa sitnicama, ali mislim da je speed art insteresantan baš zbog toga što nema nazad , što uradiš to ti je :)
Offline pullcet
nap

dobar 
Offline riime
nap

Svaka cast, do sad najbolji speed art ovdje na forumu.Samo nastavi. 
Offline Slajmara99
nap

Bravo,samo tako nastavi :)
Na vrh
Odgovori