Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Turniri i Clan wars Bullet Gaming anketa

Offline MakeMeBady
nap

283 pregleda, 5 odgovora i 1 glasova
Napisano : 11.01.17 u 12:41

Raja,
iako je vec otvarano mnogo postova na ovu temu, ovaj put se okupila ekipa ozbiljnih ljudi spremnih da pokusaju dici gaming community na visi nivo. U skladu s tim, vršimo preliminarnu anketu,cisto radi uvida u trenutno stanje , molimo da iskreno odgovorite na anketu u Vašem i našem interesu.

https://www.surveymonkey.com/r/Y3NPYCV

Usput nas zanima ako realiziramo ovaj projekat da li možemo ocekivati podršku od strane gamers.ba community-a i članova community-a.

Unaprijed hvala
Offline VendettaBIH
l33t

Odlična ideja, podržan projekat.

Imao sam malo više obaveza nego inače, polaganje vozačkog ispita pa svi ovi praznici su mi više mozak pojeli, kako god planiram se vratiti na tu gaming scenu s par prijatelja iz grada.

Samo ne znam je li za ovo kasno, možda nije a možda i jest. Jer sam primjetio da je dosta raje prestalo igrati pojedine igrice, bar što se mene tiče CS:GO-a, ne govorim globalno već na našim prostorima. Da bi se napravio jako dobar preokret na našoj sceni potrebno je da sada počnete organizovati niz malih LAN turnira, a nakon toga da organizujete jedan veliki LAN turnir u jeku ljetnog raspusta ili pred kraj istog, zbog posla koji ljudi imaju itd itd.

Treba više malih LAN turnira, da se timovi mogu stabilizovati, a ne da bude jedan u par mjeseci. Evo iako nisam 3 mjeseca kantera igrao, prijavio bih se odma s ekipom da odemo pucat reda radi i družit se, a siguran sam da ima još bruka timova iz BIH koja će doći. Skontajte prostor i PC-eve sa odličnim FPS-om, a sumnjam da će vam miševi podloge tastature trebati, jer većina igrača nosi svoje.

Hearthstone turnir vam neće uspjeti, igram Hearthstone-a ali na mobitelu, nikad na PC-u. Znam par likova iz svoje čaršije da to igraju, jednostavno nije još u BIH na competitive levelu.

Dota 2 turnir više na ONLINE levelu, ima par timova da znam iz BIH, al o tome ti više ZMIGI može reći.

LoL može veoma lagano napraviti LAN uspjeh u BIH.
Post dobio aplauz od Mire
Gamers.ba
Rank 0

Offline MakeMeBady
nap

VendettaBIH je napisao/la:
Odlična ideja, podržan projekat.

Imao sam malo više obaveza nego inače, polaganje vozačkog ispita pa svi ovi praznici su mi više mozak pojeli, kako god planiram se vratiti na tu gaming scenu s par prijatelja iz grada.

Samo ne znam je li za ovo kasno, možda nije a možda i jest. Jer sam primjetio da je dosta raje prestalo igrati pojedine igrice, bar što se mene tiče CS:GO-a, ne govorim globalno već na našim prostorima. Da bi se napravio jako dobar preokret na našoj sceni potrebno je da sada počnete organizovati niz malih LAN turnira, a nakon toga da organizujete jedan veliki LAN turnir u jeku ljetnog raspusta ili pred kraj istog, zbog posla koji ljudi imaju itd itd.

Treba više malih LAN turnira, da se timovi mogu stabilizovati, a ne da bude jedan u par mjeseci. Evo iako nisam 3 mjeseca kantera igrao, prijavio bih se odma s ekipom da odemo pucat reda radi i družit se, a siguran sam da ima još bruka timova iz BIH koja će doći. Skontajte prostor i PC-eve sa odličnim FPS-om, a sumnjam da će vam miševi podloge tastature trebati, jer većina igrača nosi svoje.

Hearthstone turnir vam neće uspjeti, igram Hearthstone-a ali na mobitelu, nikad na PC-u. Znam par likova iz svoje čaršije da to igraju, jednostavno nije još u BIH na competitive levelu.

Dota 2 turnir više na ONLINE levelu, ima par timova da znam iz BIH, al o tome ti više ZMIGI može reći.

LoL može veoma lagano napraviti LAN uspjeh u BIH.
Hvala na odgovoru :)

Više informacija soon
Offline soul_eclipse
nap

Podrzajem ovaj projekat inace sam stavio u others FIFA 17 

Nadam se da ce te razmotriti tu ideju jer siguran sam da bi ogroman odaziv bio 
Offline MakeMeBady
nap

soul_eclipse je napisao/la:
Podrzajem ovaj projekat inace sam stavio u others FIFA 17 :D

Nadam se da ce te razmotriti tu ideju jer siguran sam da bi ogroman odaziv bio :D
To je poenta ove ankete , da vidimo sta je najtrazenije, usput sony uvijek rado podrzava ovakve evente :)
Offline Zilla
nap

O ovome sam neki dan bas razmisljao i pricao sa drustvom, vodimo NVO koja je aktivna vec 6 godina i imamo oko 30+ vecih projekata iza, javi mi se u PM ako mislis da zelis/mozes biti glava/dio ovoga projekta, mislim da je uspjeh neminovan ako se pristupi pravilno. PM ME AKO TE INTERESUJE, if not, contestat cemo se bezveze jer mi planiramo velike pare u markenting exposure ubaciti :D
Na vrh
Odgovori