Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Hardware Bullet Memorija problem.

Korisnik je dao 60 bodova za pomoc

Offline Mire
global
premium
160 pregleda, 2 odgovora i 0 glasova
Napisano : 27.11.10 u 20:02

Dobro vecer gamerii.

Jucer mi je pao sistem, pa sam morao install XP. Eh tokom instalacije, obrisao sam D particiju, kontao sam da ce sve preci na C particiju ali ipak nije preslo nego je nestalo.

C particija mi je ostala normalna, dok ostale memorije nema nikako. D sam obrisao kad sam Bootao XP tj. formatirao cijeli kompjuter.

Prije sam imao dvije particije, normalno radilo. Ukupno memorie trebam da imam : 160 GB HDD

Slika :

Da napomenem, opet mi je Windows 7, pa ako kako mogu popraviti ovo, da mi fino objasni =D.
1# Post editovao Mire datuma 27.11.10 u 20:03:57
2# Post editovao Mire datuma 27.11.10 u 20:04:29
Offline skile
camper

control panel - administrative tools - computer menagement - disk menagement(sa lijeve strane) - desni klik na željenu particiju/volume i odaberi opciju "extend volume"

Ako sta bude nejasno javi se na msn
Offline dea
nap

Ctrl + F, upisala ? i ne vidim nigdje upitnika, tako ni pitanja. Gdje je tu problem? Gdje je nestala memorija?

Ako da. Onda nisi formatirao D disk, nego ti sad to slobodno 100gb "leti", znaci, samo si obrisao D disk, nisi formatirao. Ubaci cd od windowsa i vidjet ces da imas slobodno.. Kreiraj particiju od tih ostalih 100gb, i formatiraj.

Druga stvar, jel ti cilj vratiti dokumente sa D diska ili? Tu imas jednostavno rjesenje .. Get Data Back, imas skinuti torrente s keyom.. itddd.
Na vrh
Odgovori