Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Gamers.ba Bullet GAMERS.ba radovi

Offline skile
camper

2693 pregleda, 85 odgovora i 0 glasova
Napisano : 08.09.12 u 00:34

Pozdrav 

Od veceras Coop počinje sa aktivnim kodiranjem gamersa. Prioritet su bugovi.

Molimo sve membere koji su upoznati sa bugovima na stranici da prijave na ovu temu. Ukoliko se radi o vecim bugovima to mogu coopu direktno poslati na PM, ili vlexu.

Na ovu temu isto tako možete pisati razne ideje koje bi mogle poboljšati portal. Ideje mogu sadržavati i trenutne stvari na gamersu (izabrani forum, download sekcija i sl.) koje bi se mogle poboljšati.

skile ispred Gamers.ba Administracije (tema odobrena od Vlexa).

CHANGELOG pratiti ovde :

http://gamers.ba/forum/9/174951/gamers-ba-changelog/
1# Post editovao skile datuma 08.09.12 u 00:35:11
2# Post editovao vLexinho datuma 08.09.12 u 12:31:46
Offline vLexinho
nap

approved 
Offline rason
nap

Prati temu - Opcija koja ce nam svima biti od koristi... Da nam dolazi notifikacija na nove postove. Recimo dobro bi doslo kod nekih sticky tema ,ako je uradjen update i novi postovi . Znas na sta mislim. Ne bi trebalo biti tesko uraditi.
Post dobio aplauz od vLexinho
1# Post editovao rason datuma 08.09.12 u 00:38:24
Offline Brix
luck0r

Ne znam da li je do mene, al kad kliknem šamar, pa onda "cancel" opet on ošamari, ko da sam klikno da potvrdim šamar 
Offline Lima
global

Brix je napisao/la:
Ne znam da li je do mene, al kad kliknem šamar, pa onda "cancel" opet on ošamari, ko da sam klikno da potvrdim šamar 
Kad krenes nema stajanja 

@topic

Odraditi download sekciju od temelja radi bolje preglednosti.
Trenutno stanja u samoj sekciji je katastrofa, treba napraviti top download, pretrazivanje po kategorijama itd...

edit:

Ubaciti jos flagova poput bilo bi sminks 
1# Post editovao Lima datuma 08.09.12 u 01:14:46
Offline 420
nap

Brix je napisao/la:
Teme su tu, trebaš oči otvoriti.

Download sekciju popraviti (napraviti iznova sve), da ne bude ovakvog oblika, nego da program recimo koji neko uploaduje ima opis i sliku i da je pritom pregledno.

Praćenje teme je obavezno, naveo kolega iznad.

Dodati nove stvari u shop, promjeniti nivoe bodova (nap, pr0 etc).
Offline Brix
luck0r

Lima je napisao/la:
Kad krenes nema stajanja 

@topic

Odraditi download sekciju od temelja radi bolje preglednosti.
Trenutno stanja u samoj sekciji je katastrofa, treba napraviti top download, pretrazivanje po kategorijama itd...

edit:

Ubaciti jos flagova poput bilo bi sminks 
Šta znaš, možda neko profula aplauz, pa mu valja gasit browser da ne zezne stvar, možda ima i takvih, ne kažem da sam to ja, samo navodim   
Offline b0k1
admin

Msm da je ovo neki bug 

Prijatelj lista npr hocu da maknem ovoga " nekog "

http://pokit.org/get/?6b326a2decae8606260eecc6d9550a62.jpg

Odem na njega , kad on " nema opcije da ga obrisem " vec je obrisan :

http://pokit.org/get/?52e32d0423b0d5dfea31f9b58200801b.jpg

Odem na Mozilu : On stoji u prijateljima 

http://pokit.org/get/?38e0cded5157a046d3b91b84e2e7183e.jpg

Ae et to je sto sam primjetio 

:r

Dodat nesto za profile , neke nove opcije ... nesto sto nema ni Premium useri .. neke sitnice u shopu , postaje monotono barem meni.

Dignuti neku temu .. dat bodove , da ljudi naprave par skinova i to ;<]

Posto se vecina istih vuce godinama 

Vratiti neru_f u Administraciju 
Offline KillaOR
nap

Može li se napokon uvesti da moderatori mogu prebacivati teme iz svog podforuma u pripadajuće, jer nam je u 99,999% slučajeva mrsko moljakati nekog da to uradi..

Hvala 
Offline lemSa4mnq
nap

Ne znam je li ispravljen bug sa onim kad imas -150 bodova i hoces juzernejm da promjenis, pa pise nesto kao "Za promjenu username-a je potrebno najmanje 50 bodova!", ja mislim. 50 umjesto 150.

http://gamers.ba/forum - sitno, tj. samo zareze uredite malkice, zmigi je to neki dan spominjo.

Imam sad prijedlog za jedan projekat, jer kad sam ga predlagao receno mi je da g.ba nema dobrog kodera, al da je dobar prijedlog. Neko iz vrha mi je to rek'o. Nemam sad vremena, moze skile na PM da opet sutra ispisem? Imam i mozda negdje sacuvano sta sam vam 1. put slao, ako nadjem bice mi lakse 
1# Post editovao lemSa4mnq datuma 08.09.12 u 01:16:34
Offline olenn
nap

Ukinite gather(posto vidim da se ne igra).Na njegovo mjesto napravite neku stvarcicu kao http://challonge.com za turnire
Post dobio aplauz od skile
Offline holyshit
nap

1. VRATITI RECENZIJE NA SITE I SVAKA NAPISANA RECENZIJA BODOvI KAO ZA VIJESTI npr.
Ubacit recenzije odmah pored vijesti na index gdje su sad GSP i google ads reklame.

caps ON jer samo tako cu imati vasu paznju
Gamerski site nema recezije lol kao da je web prezentacija lokalne mjese zajednice :S

2.Popraviti DL sekciju
3.Popraviti Izazovi klan
4.Smajlije za za FanART/MovieMaking ocjenivanje
5.Ubaciti nove igre pod "IGRE"
6.Staviti BB Code za color, code, etc.
7.Da mozemo citirati samo dio posta a ne sve.
8.Dodati brzi odgovor na dno teme!
9.Nakon refresa da ne pise isti post 2 puta.
10. Aktivana pitanja samo admin/mod moze da ponisti!
11. Normalna statistika, koliko ima tema, koliko postova, najnovi clan, i sl.
12. Dodati neki slide show da mjenja vijesti na indexu, tj. da idu vijesti i recenzije random 

Ako se jos cega sjetim bude edit 
Hvala:
Offline DEJCHON1
nap

1. U igre dodati Counter Strike: Global Offensive.
2. Da za promjenu bodova ne treba 150 bodova smatram da je to puno, 50b bi bilo normalno jer to se i moze skupiti uz malo truda :D .
3. Sebe bi stavio kao moderatora u pdf: CS:GO, zasto? Zato jer igram CS:GO aktivno, zato jer provedem minimum 2 sata na dan na Gamers.ba csgo serveru, koji je uvijek prazan pa se pucam s botovima :@
4. Poboljsati ovaj cs:go server koji je svaki dan 0/64 i ja ponekad udjem :S, praviti nekakve akcije kao sto se radilo za 1.6 public, vjerujem da bi se tako napunio server bar 15ak igraca redovnih.
5. Bilo bi dobro da korisnik sam moze brisati temu koju je on i podigao, ali ne u svakom trenutku nego na primjer da ima kao tajmer u cosku 5 minuta ima da obrise temu ako je zabranjena i slicno, jer ima clanova koji dizu warez teme, a kada vrijeme istekne tema ostaje i nema pravo da brise. Tako bi pocetna strana bila ljepsa i ne bi bilo glupi tema.
6. Bricku staviti moderatora u pdf: Hardware, jer se momak zaista trudi i meni je jednom pokusao da rijesi problem preko teamviewera, pomaze svima ovdje na gamersu, mozda malo jeste neozbiljan ali uz rad mora biti i sale :D .
7. Slike dana bi po mom misljenu trebalo ukinuti jer uploaduju svasta i sto treba i sto ne, a posebno dosadili oni sa "rejndzerima".
Eto to je ono sto mislim da bi popravilo portal :) HF
1# Post editovao DEJCHON1 datuma 08.09.12 u 07:58:27
Offline _oma_
camper

Pregledniji profil(statistika).

Mogucnost da vidimo koje smo poruke mi drugima poslali,nesto nako kao na piku.

Pod "IGRE" fali jako jako puno novih igara,znaci dodati i refresovati nove igre.

Uraditi "live refresh"(ne znam kako se kaze) ali kao na Fb da nemoramo stalno stiskati F5 za nove notifikacije/odgovore na temi,vec kao na Fb da se samo refresuje.
Stalno mi se javlja tokom logouta "eh najbolje sad"

to je zasad,ako mi sta naumpadne,bice edit.

edit: mogucnost slanja bodova bez premiuma i ukinuti ono bodova sto ti se bezveze oduzme sto oces nekom poslati.
1# Post editovao _oma_ datuma 08.09.12 u 07:52:23
Offline cookeN1
nap

Po meni nisu potrebni radovi na sajtu, jeste da ima par bugova ali se sve to može trpiti. Pametnije bi bilo da Gather izađe iz Beta faze!
Offline NIXONSTYLE
nap

Popraviti onaj bug sa uplodovanjem avatara,bilo bi dobro da se odma promjeni a ne da moramo refreshati i to.
Offline Cloud
nap

1. Bilo bi dobro izabrani forum limitirati samo na članove tog foruma. Drugim riječima, svaka tema u IF-u će izaći na indexu, ali sam će je članovi moći čitati. Nešto kao i administracijski forum!

2. Za ovo sam se i prije zalagao, osposobite one Igre, neka se same refreshaju i dodavaju kao i prije! Najmlađa igra je Diablo II. (okay, nije, ali eto.)

3. Opet dignuti recenzije. Nebitno da li se davaju bodovi za pisanje njih ili ne, ima ljudi koji će rado napisati malo teksta o svojoj najdražoj igri. + dobro će to doći portalu.

4. Gather.

5. Napraviti "subscribe" opciju na nivou tema i podforuma. Vjerujem da bi ovo svima super došlo, npr. da se unsubscribaju sa CounterStrike foruma i da im ne dolaze te teme uopšte na indexu. Također, da postoji (kao i na Facebooku opcija "Follow Post") i subscribe opcija za teme, da dolaze notifikacije za svaki odgovor.

Ako se mene pita, prioriteti su ovih par nabrojanih stvari + ispraviti nekolicinu nekih bugova koji će ostali ljudi napisati... Nakon toga, vrijeme je početi kako treba voditi ovaj portal! Početi banovati ljude i kažnjavati za gluposti, popraviti community! )

edit: dodati Anime&Manga podforum + ne dirajte bijeli skin :<
1# Post editovao Cloud datuma 08.09.12 u 08:51:23
2# Post editovao Cloud datuma 08.09.12 u 13:34:27
Offline LARSSON
nap

Neka prvo bude prioritet skidanje i dodavanje statusa na GAMERS.ba, pa onda bugovi i nove stvaričice.

1. Popraviti download sekciju, jer ova ne služi ničemu.
2. Urediti klanove, promjeniti mjesto određenim dijelovima, urediti logoe i bug sa izazivanjem.
3. Dodati da se klan automatski briše nakon max 7 dana ako ima manje od 4 člana.
4. Dodati nove stvari u shop
5. Srediti posebnu sekciju za eZine, tj da se osposobni postojeća
6. Opcija uporedi. Kada odemo na neki profil, da imamo dugme uporedi, i kada kliknemo da otvori prozor i da uporedi tvoj i njegov profil
7. Srediti kupoprodaju, da bodovima možemo kupiti da artikal bude na indexu
8. Izbaciti pojedine podforume, skinuti dosta moderatora.
Offline avenger123
nap

Ako hoćete poslti ću vam male meme-e kao smajliće?

http://a5.mzstatic.com/us/r1000/099/Purple/v4/28/47/11/28471197-9dbc-5255-3442-b5d49d32d0a2/MqmdDmZLUCwwNblA7SwEU0-temp-upload.otnowlpk.75x75-65.png

Veličina 75X75 a ako hoćete možemo i smanjit? Ili povećati...
1# Post editovao avenger123 datuma 08.09.12 u 10:33:36
Offline Vexlor
nap

http://pokit.org/get/?6ced7f8b7babc1dd0024daabf41ee13a.jpg

"bug" broj otvorenih tema, znaci tu su mi 2. teme koje sam davno otvorio i to se ne moze ukloniti..
Prijavio sam podavno Vladi i rekao je da je manji bug..
Pa eto izvolite !!

Ako dobijem jos koju ideju bit ce edit
Offline icco22
gamer

Zabava - Da se ubaci jedan vid zabave u Fan Artu i da se uvede Battle Arena. U Fan Art razliciti turniri npr. SOTW i stavite neke male nagradice i za battle arenu turnire (rep turniri).
Na vrh
Odgovori